Budování profesní kariéry

Profesní koučink je určen pro ty, kteří pracují na budování své kariéry, a kteří případně uvažují o změně své profesní dráhy.

Během sezení dovede kouč klienta k vlastnímu uvědomění, zda-li jeho pracovní cíl není v konfliktu s hodnotami, které klient vyznává, a proto třeba je nespokojen a neví proč.

Společně se dopracují pomocí speciálních technik k tomu, co je to pravé pro klienta, pracuje se na postojích a posilování cílových stavů mysli, naplánují se jednotlivé akční kroky.

Co získáte s profesním koučem?

Odvahu ke změně svého zaměstnání , budete si umět představit svůj život za rok, za 5 let, změníte své postoje a přesvědčení tak, že Vás práce i život začnou bavit.

Přechod do nové, smysluplné práce

Trávíte v práci mnoho času a práce vás nebaví? Chcete začít dělat něco, na co se budete těšit? Nebo naopak pracujete usilovně a výsledky se nedostavují?

Třeba ve své práci nenacházíte radost ani žádnou hodnotu . Koučování Vám pomůže si hodnoty vyjasnit a pomocí Disneyovské strategie přijdete na to, co dělat. Třeba to bude něco, co jste kdysi vyznávali, ale v průběhu života zapomněli.

Projdeme se také „kolem životní rovnováhy“ a společně zjistíme, kde například trávíme zbytečně mnoho času nebo naopak čemu se věnujeme málo.